Veličina teksta:
Izbornik
heeader image heeader image

Tehnički problemi na telefonskoj centrali u Vinkovcima

  • 19. srpnja 2021.
fullscreen telefon.jpg telefon.jpg
telefon.jpg

Tehničke poteškoće nastale uslijed kvara na telefonskoj centrali uzrokovale su prestanak rada telefona u uredima Vukovarsko - srijemske županije u Vinkovcima, Glagoljaška 27.

Planirano otklanjanje poteškoća je tijekom petka 23.07.2021. godine.

Do tada se možete obratiti putem niže navedene e-pošte:

UPRAVNI ODJEL ZA ZDRAVSTVO I SOCIJALNU SKRB:

ODSJEK ZA ZDRAVSTVO        

-          Dragana Leko, zamjenica pročelnika za zdravstvo   dragana.leko@vusz.hr

ODSJEK ZA SOCIJALNU SKRB  

-          Andrijana Dujmić, zamjenica pročelnika za soc.skrb  andrijana.dujmic@vusz.hr

-          Mirta Ištaković, administrativna tajnica za soc.skrb   mirta.istakovic@vusz.hr

ODSJEK ZA BESPLATNU  PRAVNU POMOĆ

-          Damir Grizelj, voditelj odsjeka za besplatnu pravnu pomoć damir.grizelj@vusz.hr

-          Dario Vukas, referent za besplatnu pravnu pomoć                 dario.vukas@vusz.hr    

 

UPRAVNI ODJEL ZA GOSPODARSTVO I ODRŽIVI RAZVOJ:

-          Verica Kataj - voditelj Odsjeka za gospodarstvo   verica.kataj@vusz.hr   

-          Melita Pavković- samostalni upravni referent  melita.pavkovic@vusz.hr 

-          Ivanka Kubiček – viša savjetnica za promet i infrastrukturu  ivanka.kubicek@vusz.hr

-          Snježana Galić –referent za imovinsko-pravne poslove  snjezana.galic@vusz.hr

   

SLUŽBA ZA OPĆU UPRAVU:

-          matured.vinkovci@vusz.hr

-          Marija Rimac, voditelj odsjeka marija.rimac@vusz.hr

-          Mirjana Maroslavac, pomoćnik pročelnika   mirjana.maroslavac@vusz.hr

-          Sandra Šimunović, referent sandra.simunovic@vusz.hr

-          Tomislav Čorić, pročelnik tomislav.coric@vusz.hr

    

UPRAVNI ODJEL ZA OBRAZOVANJE I KULTURU:

-          Tatjana Mikić, referent tatjana.mikic@vusz.hr

    

UPRAVNI ODJEL ZA SPORT, MLADE I DEMOGRAFIJU:

-          Mira Babić, referent: mira.babic@vusz.hr

   

SLUŽBU ZA POSLOVE UNUTARNJE REVIZIJE:

-          Frano Bilić, zamjenik pročelnika franjo.bilic@vusz.hr

 

UPRAVNI ODJEL ZA PRAVNE I OPĆE POSLOVE:

-          Slavica Perković, zamjenica pročelnika slavica.perkovic@vusz.hr

-          vjesnik@vusz.hr

-          pisarnica@vusz.hr

  

UPRAVNI ODJEL ZA POLJOPRIVREDU:

-          Silvija Dogan, administrativni referent silvija.dogan@vusz.hr

Ispis
Vrh